Zaalwacht - CKV Fiks

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Zaalwacht

Hieronder het zaalwachtschema voor de eerste helft van het zaalseizoen.

Taak zaalwacht: Als zaalwacht bedien je het scorebord en let je op de algemene orde in de zaal. Denk hierbij bijvoorbeeld aan spelende kinderen in de hokken of rondslingerende ballen. Samen met de coaches zorg je dat de wedstrijden op tijd beginnen en dat de scheidsrechter er is.

Let op: Afzeggen is niet mogelijk, maar je kunt onderling ruilen.

Zaalwacht

Datum Tijd Zaalwacht
26-11-2022 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Lotte Westrik en Chantal van der Sar
  13:00 - 15:00 Yvette Schippers en Dominic van Welzen
  15:00 - 17:00 Bart van der Meij en Tim Japenga
  17:00 - 19:00 Maaike Duivestein en Loes Buitendijk
03-11-2022 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Dionne Blangé en Suzanne Reesink
  13:00 - 15:00 Dina van Veen en Koen Sekeris
  15:00 - 17:00 Laura Piket en Max Verhage
  17:00 - 19:00 Finn Beije en Phoebe Buendia
10-12-2022 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 12:30 Maaike van der Kraan en Zoë Beije
  12:30 - 14:00 Maurice van Duijvenvoorde en Bas Star
  14:00 - 15:30 Ilse Hazenkamp en Kelsey Heijne
  15:30 - 17:30 Armand van der Velden en Danique Rozenbroek
  17:30 - 19:30 Gerrie Coli & Monique van Welzen
17-12-2022 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Zahra Ramdane en Merville Appelo
  13:00 - 15:00 Judith Hogendorf en Lisa van den Hengel
  15:00 - 16:30 Tinley Bequet en Paula van der Zeeuw
  16:30 - 18:30 Tom Fles en Jolie Muntz
14-01-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Jess van Schie en Jools Smit
  13:00 - 15:00 Rosalie den Hollander en Inge Bosch
  15:00 - 17:00 Elise van Walraven en Julian van Duijvenvoorde
  17:00 - 19:00 Reserves Fiks 6
21-01-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 12:30 Simon Hazelaar en Jonas Waltmann
  12:30 - 14:00 Suzanne Verschuren en Bas Fles
  14:00 - 15:30 Vera Kuijt en Ilse Kapel
  15:30 - 17:30 Mariska Hazenoot en Timo Spadon
28-01-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Monique Poelman en Aram Sprey
  13:00 - 14:30 Jerry Buurman en Jessie van Strien
  14:30 - 16:30 Melissa Heijne en Mart Hortensius
  16:30 - 18:00 Klaasje Stelling en Rick van der Kraan
04-02-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Livia de Bruin en Fenna van Keulen
  13:00 - 15:00 Jasper Boom en Danique Rozenbroek
  15:00 - 17:00 Laura Piket en Bas Star
  17:00 - 19:00 Koen de Best en Nigel Beije
11-02-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Lobke Cornelissen en Erwin de Best
  13:00 - 15:00 Jarolien Flinkert en Tim van Polen
  15:00 - 17:00 Lianne Anholts en Hilde Warmerdam
  17:00 - 19:00 Dominique Roest en Fenno van den Berg
18-02-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Maaike Duivestein en Daan Merkestein
  13:00 - 15:00 Sam Coli en Mitchel Trap
  15:00 - 17:00 Youp Coli en Kelsey Heijne
  17:00 - 19:00 Jolie Muntz en Armand van der Velden
11-03-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Jess van Schie en Dimitri Korenhof
  13:00 - 15:00 Lotte-Marijn Anholts en Sofie Lutjeboer
  15:00 - 17:00 Lindsay Benning en Jill Nell
  17:00 - 19:00 Fleur de Mooij en Inge Bosch
18-03-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Timon Lauteslager en Jeroen van Kempen
  13:00 - 15:00 Toscane Genee en Laudi Holster
  15:00 - 17:15 Sascha de Haan en Jessica Brandt
  17:15 - 19:30 Dieter Filippo en Leon Steens
25-03-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Jarolien Flinkert en Timo Dezentje
  13:00 - 15:00 Waldo Jagtman en Suzanne Reesink
  15:00 - 17:00 Bas Fles en Maurice van Duijvenvoorde
  17:00 - 18:45 Aram Sprey en Lotte-Marijn Anholts
  18:45 - 20:00 Tim de Best en Tinley Bequet
01-04-2023 09:00 - 11:00 Trainers E/F
Trainers Kangoeroes/Flinkies
  11:00 - 13:00 Zahra Ramdane en Koen Sekeris
  13:00 - 15:00 Vera Kuijt en Paula van der Zeeuw
  15:00 - 17:00 Monique Poelman en Toscane Genee
  17:00 - 18:45 Livia de Bruin en Fenna van Keulen
  18:45 - 20:00 Max Verhage en Julian van Duijvenvoorde

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!